yoruyorum

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!

Discussion List

 • dmr51
  1
  Aselsan Katar'da Şirket Kurdu

  Aselsan, yurt dışı iş birliklerinin geliştirilmesi amacıyla Katar’da yeni bir ortaklığı hayata geçirdi. Katar’da, Aselsan’ın %48 paya sahip olduğu “Şimşek” anlamına gelen BARQ isimli ortak girişim şirketi kuruldu. Aselsan’ın 14’üncü iştirakinin kuruluşuna ilişkin duyuru, Kamuyu Aydınlatma Platformu’nda (KAP) yayımlandı.

  dmr51 16 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Ekonomi
 • dmr51
  1
  Batman'da 7 askerimiz Şehit Oldu

  PKK’lı teröristlerin yola döşediği patlayıcının infilak etmesi sonucu maalesef ki, Batman'da 7 askerimiz Şehit olmuştur. Batman'ın Hasankeyf ilçesinde yol yapım çalışmasının güvenliğini sağlayan askeri aracın geçişi sırasında yola tuzaklanan EYP'nin patlatılması sonucu 7 asker şehit oldu, 5 asker yaralandı. Şehit Askerlerimize Allah’tan rahmet yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Ailesinin ve Türk milletinin başı sağolsun...

  dmr51 15 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Gündem
 • Murat
  1
  kısa saçlı kızların seksi oluyor olması


  bugün ciddi ciddi düşündüm, daha doğrusu gözlemledim. gerçekten de çekicilik katıyor o kısa saç...

  Murat 24 görüntülenme 1 yorum En son dmr51 yorumladı İlişkiler
 • dmr51
  2
  Çocukluk aşkı denen illet

  illet yada musallat hatırası hep yapışıktır üzerinde. Unutma duygusu onda geçerli değildir. Aşk duygusunu da tanımaz ama gitmez, bırakmaz seni...

  dmr51 17 görüntülenme 2 yorum En son Murat yorumladı İlişkiler
 • memci
  2
  Felçli Babasına bakan küçük kız çocuğu

  Çin'de yaşayan 7 yaşında ki Jia Jia, annesi onları terk ettikten sonra felçli babasına bakmaya başladı. Jia Jia, babasının günlük hayatını 2 yıldır sürdürmesine yardım ediyor.

  memci 14 görüntülenme 1 yorum En son Murat yorumladı İlişkiler
 • memci
  0
  Sokakta Takipçi Satan Adam


  Adana'nın Seyhan ilçesinde yaşayan Ahmet Fikriderin, arkadaşının fotoğrafçı dükkanının önüne tabela açarak beğeni ve takipçi satışına başladı. Kaynak

  memci 12 görüntülenme 1 yorum En son Murat yorumladı Gündem
 • memci
  0
  memci 7 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Video
 • memci
  0
  Cengiz Ünder Şampiyonlar Liginde 1 Gol 1 Asist Yaptı

  UEFA Şampiyonlar Ligi'nde G Grubu'nda bulunan Roma'nın Viktoria Plzen'i konuk ettiği mücadelede Cengiz Ünder şov yaptı. Milli futbolcumuz ilk yarıda bir golün asistini yaparken ikinci yarıda ise bir gol attı.

  memci 13 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Spor
 • memci
  0
  İlber Ortaylı bakanlık danışmanı oldu

  Kültür ve Turizm Bakanı Yardımcısı Haluk Dursun, Prof. Dr. İlber Ortaylı'nın bakanlık danışmanı olduğunu Twitter'dan duyurdu. Yani anlayacağınız tarihçi Prof. Dr. İlber Ortaylı, Kültür ve Turizm Bakanlığı danışmanı oldu.

  memci 7 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Siyaset
 • dmr51
  1
  Eylül ayı enflasyonu açıklandı: Yüzde 6,30

  Türkiye İstatistik Kurumu eylül ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. Enflasyon, eylül ayında yıllık yüzde 24,52 aylık yüzde 6,30 oldu. Üretici fiyatları aylık bazda yüzde 10,88 artarken, yıllık Yİ-ÜFE yüzde 46,15 oldu.

  dmr51 19 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Ekonomi