Son Yorumlananlar

Son Yorumlananlar

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!

Discussion List

 • 1
  Erdoğan'dan Fırat'ın doğusuna operasyon sinyali

  Sözde müttefik ABD, terör örgütü YPG'ye Suriye'nin kuzeyinde desteğini sürdürüyor. Türkiye, ABD'yi terör unsurlarını desteklememe konusunda defalarca uyardı.

  Ancak uyarıları dikkate almayan ABD, terör unsurlarına desteğini sürdürerek Türkiye'yi oyalamaya kalktı.

  Türkiye ise uyarılarını sürdürürken aynı zamanda operasyon hazırlıklarını gerçekleştirdi. Bölgede bulunan Amerikan askerlerine rağmen operasyonun gerçekleştirilmesi konusunda kararlılığını sürdürdü.

  16 görüntülenme 2 yorum En son Murat yorumladı Gündem
 • 0
  Çatıdan kar küreme yöntemi


  böyle görselleri çok seviyorum ne kadar da pratik :)

  10 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Gündem
 • 1
  Messi de türk dizisi hayranı çıktı
  messi son paylaştığı tweet ile türk dizilerini izlediği ortaya çıkmış. arkada kara para aşk dizisi görünüyor.
  113 görüntülenme 2 yorum En son dmr51 yorumladı Spor
 • 0
  Sosyal medya popülerleri gözaltına alındı

  Bu sabah (13/12/2018) saatlerinde gerçekleşmiş hadise; Sosyal medya üzerinden gençleri uyuşturucu madde kullanmaya teşvik ettikleri ileri sürülen kişilere yönelik 26 ilde eş zamanlı operasyon düzenlendi. YouTube'da 840 bin takipçisi bulunan Emre ve Erdi K. kardeşler de gözaltına alındı.

  14 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Gündem
 • 2
  Dolar Yanıyor
  Dolar şuan (16.05.2018-13:30) 4.40'lar seviyesinde ve dakika dakika değişiyor.

  Sabah saatlerinde doların 4.50 lirayı aşmasıyla Merkez Bankası devreye girdi. Merkez Bankası önce yazılı açıklama yaparak piyasada oluşan sağlıksız fiyat oluşumlarını takip ettiğini ve gerekli adımları atacağını duyurdu. Dolar 4.45 liraya kadar geriledi. Ardından devreye Mehmet Şimşek girdi piyasa ekonomisinin tek uygulanabilir seçenek olduğuna dikkat çekti. Dolardaki yükselişe son darbeyi ise Merkez Bankası Başkanı Murat Çetinkaya'nın Cumhurbaşkanı Erdoğan ile görüşüceğinin açıklanması vurdu. Bu üç adım doları 10 kuruş geriletmeyi başardı. Dolar şu an 4.40 lira seviyelerinde.
  421 görüntülenme 9 yorum En son memci yorumladı Ekonomi
 • 0
  William Shakespeare

  Batı edebiyatında çok sık adı geçer. Çok popüler bir simgedir. 26 Nisan 1564 – 23 Nisan 1616 yılları arasında yaşamış İngiliz şair, oyun yazarı ve
  aynı zamanda oyuncudur. İngiltere'nin ulusal şairi ve "Avon'un Ozanı" bilinir. İngilizce'nin en iyi yapıtlarından bazıları kabul edilen Hamlet, Kral Lear, Othello, ve Macbeth'i 1589 ile 1613 yılları arasında ki dönemde yazdı. Oyunları çoğunlukla komedi ve tarihîydi, bu türlerle 16. yüzyıl sonunda kültür ve sanatın zirvesine yükseldi. Daha sonra ise trajedilere ağırlık verdi.

  15 görüntülenme 1 yorum En son memci yorumladı Edebiyat
 • 0
  Ankara-Konya YHT kazası

  Sabah 06:30 civarında gerçekleşen kazada ilk belirlemelere göre 4 kişi öldüğü ve 43 yaralı olduğu belirtiliyor. Ankara'dan Konya'ya gitmek üzere olan Yüksek Hızlı Tren, yaklaşık 4 dakika sonra Marşandiz İstasyonu'na geldiğinde yol kontrolü yapan kılavuz tren ile çarpışmış. Ölenlere Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyorum.

  18 görüntülenme 1 yorum En son memci yorumladı Gündem
 • 0
  Adriana Lima Metin Hara cephesinde neler oluyor

  İlişkileriyle dünya gündeminde olan Adriana Lima ile Metin Hara'nın birlikteliklerinde kriz yaşadıkları öne sürüldü.

  Lima'nın, Instagram hesabından Hara'yı takip etmeyi bırakması ve ardından yayınladığı mesaj, ikilinin beraberliklerini noktaladıkları yönünde yorumlandı. Hara ise takibe devam ederken, Lima sayfasında birlikte çekilen kareleri ise henüz kaldırmadı.

  37 yaşındaki Lima, gelişmelerin ardından sosyal medyadan bir de mesaj yayınladı. Lima mesajında şu ifadeleri dile getirdi: “Kadınlar, siz kötü yetiştirilmiş erkekler için bir rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu düzeltmek, değiştirmek, yetiştirmek ya da büyütmek sizin göreviniz değil. Siz bir yol arkadaşı arıyorsunuz; bir proje değil!”‬

  16 görüntülenme 0 yorum b-pinc yazdı Magazin
 • 3
  Dünyanın en güçlü orduları sıralaması (2018-Aralık)


  Dünyanın en güçlü orduları listesinde Türkiye 9. sırada yer aldı. Liderliği Amerika çekerken, ikinci sırada Rusya var.

  'Business Insider' isimli internet sitesi hazırladığı listeyle, dünyanın en güçlü ordularını sıraladı. Sıralama yapılırken; mevcut silah çeşitliliği, nüfus sayısı, savunma bütçeleri gibi kriterler göz önüne alındı. İlk üçte Amerika, Rusya ve Çin bulunurken, Türkiye listede 9'uncu sırada yer aldı.
  Türkiye'nin ardından gelen ülkelerin başında ise Almanya, İtalya gibi NATO üyesi ülkeler yer aldı.

  40 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Siyaset
 • 3
  Devlet Bahçeli'nin zafer formülü x+y=z

  "31 mart seçimlerinde cumhur ittifakı x+y=z formülü ile zillet ittifakı'nı alt edecektir. formülün açılımını şöyle yapabiliriz: ak parti'nin 24 haziran'da aldığı oy x, mhp'nin aldığı oy da y. buradan hareketle x+y= z. yani cumhur ittifakı, yani yüzde 52. buradan devam edecek olursak; x+y=z formülü zillet ittifakını yenecektir. yani; biz cumhur ittifakı olarak 31 mart seçimlerinde en az yüzde 52 ve üstü alarak zillet ittifakı'nın oyununu bozacağız."

  41 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Siyaset