yoruyorum

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!
 • Murat
  0
  Mesut Yar Açıkladı: Sezon Sonu Altı İddialı Dizi Final Yapıyor

  Posta gazetesi televizyon eleştirmeni Mesut Yar, bugün kaleme aldığı köşe yazısında sezon sonunda final yapması muhtemel dizileri kaleme aldı.

  Mesut Yar'ın "Bu da kulis loto" başlıklı yazısında final yapması muhtemel yapımlar arasında "Vatanım Sensin" ve "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz" gibi iddialı diziler de yer alıyor.

  İşte Mesut Yar'ın yazısındaki ilgili kısım;

  Sezon sonunda biteceğinin kulisi yapılan dizilere bakalım. "Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz", "İstanbullu Gelin", "Siyah Beyaz Aşk", "Aslan Ailem", "Vatanım Sensin", "Fazilet Hanım ve Kızları" dikkat çekenler.

  GELECEK SEZONU GARANTİLEYENLER

  Gelecek sezonu garantilediği söylenen işlere de bakalım. "Sen Anlat Karadeniz", "Çukur", "Mehmed Bir Cihan Fatihi", "Kadın", "Ufak Tefek Cinayetler", "Diriliş Ertuğrul", "Arka Sokaklar", "Avlu", "Aşk ve Mavi", "Çocuklar Duymasın", "Bizim Hikaye" ilk bakışta görünenler... Bir de bugün yarın kalkar grubu var ki dilerim sadece kulis olarak kalırlar. "8. Gün", "Tehlikeli Karım", "Fi" (günü değişti) potada görünüyor. Kulislerden özet budur.

  Yorumla Murat 65 görüntülenme 1 En son memci yorumladı Televizyon
 • serkan
  4
  alper çağlar'ın yeni sinema serisi

  alper çağlar'ın yeni sinema serisi. üç filmden oluşacak. ilk film ilk göktürk 2019'da, ikinci film kırk göktürk 2022'de, üçüncü film son göktürk 2025'de vizyonda olması planlanıyor.
  Yorumla serkan 61 görüntülenme 2 En son Uğur yorumladı Sinema
 • memci
  2
  Sizce En Başarılı veya En İyi Reklamlar?

  ilk ben başlayayım. bence döneminin en ses getiren ve en iyi reklamlarından biri. marka bilinirliliği bir anda tavan yapmıştı.
  Yorumla memci 103 görüntülenme 2 En son Uğur yorumladı Video
 • Uğur
  3
 • memci
  6
  Yorumla memci 42 görüntülenme 1 En son dmr51 yorumladı Video
 • dmr51
  3
  The Terror (Yabancı Dizi - 2018)

  Ridley Scott'ın yürütücü yapımcısı olduğu yeni korku-drama dizisi AMC ekranlarında başladı. Gerilim ve korku öğeleri barındıran dizi aynı isimle 2007 yılında yayınlanan ve Dan Simmons’ın kaleme aldığı aynı isimli romandan uyarlama.

  Kraliyet Donanması görevlilerinin tehlikeli bir görev için çıktıkları yolculuğu ele alan dizide başrolleri Mad Men ve The Crown serilerinden tanıdığımız Jared Harris ile Outlander’ın yıldızı Tobias Menzies paylaşıyor.

  1847 yılında geçen sürükleyici hikâye, kuzey kutup bölgesinde yer alan Northwest Passage’ı bulmak için son derece tehlikeli bir yolculuğa atılan Kraliyet Donanması’nı merkezine alıyor. Gemideki insanlar günden güne paranoyaklaşırken yolculuk zorlu bir hayatta kalma mücadelesine dönüşür.

  Yorumla dmr51 46 görüntülenme 0 dmr51 yazdı Televizyon
 • Murat
  4
  Türkiye ekonomisinin en büyük sorunu sizce nedir?
  Türk ekonomisi her ne kadar her sen büyümeye devam etse de ekonomimiz önünde bazı büyük sorunlar var. Bence en büyük sorun enerjide dışa bağımlılık. 

  Bu sebeple hükümetin nükleer enerji proğramını yerinde buluyorum. Çünkü enerji olmadan üretime başlayamazsın veya enerji de dışa bağımlıysan 1-0 yenik başlarsın. Hükümetlerin en iyi yapacağı iş enerji yollarını geliştirmek çeşitlendirmek olmalı...
  Yorumla Murat 239 görüntülenme 3 En son dmr51 yorumladı Ekonomi
 • Murat
  3
  Hiç de göründüğü gibi olmayan fotoğraflar


  Bu fotoğraflar aslında optik yanılsama. Sadece doğru zamanda ve açıdan çekilmişler. Ama yukarıda ki fotoğrafta olduğu gibi ilk baktığımızda bir konser alanı görüyoruz. Dikkatli bakınca ne olduğunu anladınız sanırım.

  Bu benden ilk foto olsun. Devamını yoruma ekliyorum. Varsa elinizde siz de paylaşabilirsiniz...
  Yorumla Murat 125 görüntülenme 9 En son memci yorumladı Gündem
 • memci
  2
  Ölüm şeklini seçmek zorunda kalan domuz

  suda timsah, karada köpekler... domuzun bu görüntüsü dehşet verici...
  Yorumla memci 33 görüntülenme 0 memci yazdı Video
 • memci
  0
  Olta ile yakalanan dev balık

  görüntüler müthiş gerçekten. 
  Yorumla memci 21 görüntülenme 0 memci yazdı Video