Son Yorumlananlar

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!

Discussion List

 • 1
  Ufaklık hem sahur yaptı hem uyudu

  küçük çocuk sahur yaparken bir yandan da uyumaya çalışıyor
  41 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Video
 • 0
  Sessiz Bir Yer - A Quiet Place (2018)

  Sessizlik üzerine oturtulmuş güzel bir gerilim ve korku filmi.

  Konusu: 2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz büyüme çağlarında olan çocuklar da, ebeveynleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Ancak bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile gıcırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Ancak günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir...
  55 görüntülenme 1 yorum En son memci yorumladı Sinema
 • 0
  Arda Turan'a 16 maç men cezası verildi
  PFDK, Arda Turan'a 16 maçtan men ve 39 bin TL para cezası kararını açıkladı. Sanırım Türk futbol tarihinde görülmemiş bir ceza olsa gerek...
  63 görüntülenme 2 yorum En son memci yorumladı Spor
 • 0
  2020 Şampiyonlar Ligi Finali İstanbul Olimpiyat Stadında
  Daha önce 2005 yılında da ev sahipliğini yaptığımız Şampiyonlar Ligi Finali 2020 yılı için tekrar İstanbul Olimpiyat Stadına verilmiş hayırlı uğurlu olsun...

  Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapacak olan Atatürk Olimpiyat Stadı, Lizbon'doaki Estadio da Luz Stadı'yla yarıştı ve bu yarıştan zaferle ayrıldı.
  26 görüntülenme 0 yorum memci yazdı Spor
 • 0
  Ronaldinho aynı anda iki kadınla birden evlenecek
  Brezilya basınına göre Ronaldinho aynı anda iki kadınla birden evlenecek. Ronaldinho'nun ağustos ayında Priscilla Coelho ve Beatriz Souza ile nikah masasına oturması bekleniyor.


  35 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı İlişkiler
 • 0
  Nietzsche'nin uzaklaşmanın önemine dair sözü
   Tanımak ve ölçmek istediğin şeylere, en azından kısa bir süre için veda etmelisin. Ancak şehri terk ettikten sonra kulelerin evlerden ne kadar yüksek olduğunu anlarsın.

  Nietzsche
  108 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Gündem
 • 1
  24 Haziran Genel Seçimleri Akparti Aday Listesi
  Sivri tiplerin elendiği daha dengeli ve makul isimlerin listede yer aldığı görünüyor. 18 yaş seçilme kanununa binaen bir kaç isim görünsene seçilme ihtimalleri düşük noktalardan eklenmişler.
  29 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Siyaset
 • 0
  Beyaz Show Kanal D'de bitti
  Kanal D ve Doğan medyanın satılması ile Kanal D'de yaprak dökümü devam ediyor. Yılların Beyaz Show'u artık ekranlarda olmayacak. Kulislerde dolaşan bilgiye göre Beyaz bir süre ekranlara ara verecek. Kimbilir belki de başka bir kanalda devamda edebilir.
  38 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Televizyon
 • 1
  MB Başkanı İktisatçı Olmaması
  Yeni farkettiğim durum. MB'nın internet sitesine girdiğimizde şöyle ;

  "1976 yılında doğan Murat Çetinkaya, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü ve çift anadal programı kapsamında aynı Üniversitenin Fen-Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Halen aynı Üniversitede doktora çalışmasını sürdürmektedir."

  diye yazıyor. Sonra kısa bir araştırma ile gördüm ki, 2012 yılında yasa değişikliği ile iktisadi ve idari bilimler mezunları da mb başkanı olabilme imkanı gelmiş. Yani durum şudur; merkez bankamızın başına ekonomi eğitimi almamış birini getirmişiz.
  27 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Ekonomi
 • 0
  Orta Dünya Konulu Kitap Tavsiyeleri
  Orta dünya (orta dünya kıtası diyebiliriz) J. R. R. Tolkien'in kurguladığı hayali bir mekan, kıta veya paralel evren de diyebiliriz. Her ne kadar Tolkien orta dünyanın yaratıcısı olsa da, gelecek nesil yazarlar Tolkien'den etkilenip kendi orta dünyalarını oluşturmuşlardır. Böylece edebiyatta orta dünya kavramı önemli bir yer edinmiştir.

  Benim ilk tavsiyem tabii ki üstad J. R. R. Tolkien'in kitapları olacak;
  1. Silmarillion
  2. Hurin'in çocuklar
  3. Güç yüzüklerine dair
  4. Hobbit
  5. Yüzüklerin efendisi
  75 görüntülenme 2 yorum En son dmr51 yorumladı Edebiyat