Merhaba, Yabancı!

Burada yeni gibi görünüyorsunuz. Eğer katılmak istiyorsanız düğmelerden birine tıklayınız.

Son Yorumlananlar

Öne Çıkanlar

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!

Discussion List

 • 15
 • 15
  Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi (2017)


  Uzay operası olarak tabir edilen Star Wars efsanesinin 8. filmi. 

  Rey (Daisy Ridley), Jedi dünyasına adım atmıştır. Bu yolda ona yoldaşlık edecek olan Luke Skywalker (Mark Hamill), Leia (Carrie Fisher) ve Finn, Poe gibi arkadaşlarıyla Güç'ün ve geçmişin sırlarını öğrenmek üzere büyük bir maceraya atılırlar.

  330 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Sinema
 • 13
  Stephen King ve Çocukluğu


  Stephen King'in çocukluğuna bir animasyon ile iniyoruz...
  552 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Video
 • 7
  Gamze Özçelik tesettüre girdi

  Özçelik, katıldığı bir ödül töreninde ilk kez tesettürlü görüntülendi.

  28 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Magazin
 • 7
  Facebook Çöpçatan Oluyor
  Facebook'un kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, çok yakında Facebook kapsamında oluşturulacak çöpçatanlık özelliğinin kullanıma açılacağını söyledi.

  Yeni özellik aracılığıyla Facebook kullanıcıları, mevcut profilleriyle bağlantılı bir çöpçatan profili oluşturacak. Bu profil kullanıcının esas arkadaşları tarafından görülemeyecek. Daha sonra Facebook algoritması kullanıcıya olası eş tavsiyelerinde bulunmaya başlayacak. Yeni özelliğin Facebook’un tüm hizmetlerinde olduğu gibi ücretsiz olacağı da belirtildi.
  96 görüntülenme 1 yorum En son Murat yorumladı Teknoloji
 • 7
  Şimdiki araçların çoğunda bu teknoloji yok

  Amerikan otomobil üreticisi GM tarafından 1951 yılında üretilen bir araba kullanıcı dostu teknolojisiyle zamanının hatta günümüzün bile çok ilerisinde.
  78 görüntülenme 3 yorum En son memci yorumladı Video
 • 6
  79 görüntülenme 2 yorum En son dmr51 yorumladı Gündem
 • 6
  Bir insanın sonradan öğrenebileceği en zor şey

  tabiiki de empati...
  o kadar net...
  insanoğlu herşeyi öğrenebilir; okumayı, yazmayı, para kazanmayı, araba sürmeyi, uçak, gemi kullanmayı... ancak empati denen şeyi ne biri başkasına öğretebilir ne de kendisi öğrenebilir. çok zor bir illet. kibir müptelası insanlar da sıklıkla görülür...

  35 görüntülenme 2 yorum En son b-pinc yorumladı İlişkiler
 • 6
  Ünlü model Ratajkowski'den olay paylaşım

  Ünlü model ve oyuncu Emily Ratajkowski, 'Black Friday' olarak bilinen alışveriş çılgınlığı ve Noel öncesi açılan satış sezonunu kendi resmini paylaşarak kutladı. Ünlü modelin paylaştığı resimde kendi markasına ait bir bikini altını giydiği görülüyor.

  Fotoğraf yorumda...

  31 görüntülenme 1 yorum En son dmr51 yorumladı Magazin
 • 6
  Güne iyi başlama devam ettirmek için vitamin deneyimi

  Yazacaklarım kişisel deneyimlerimden ibarettir. 25-26 yaşıma gelmem rağmen sürekli bir halsizlik, isteksizlik, yorgunluk ve uykusuzluk gibi belli başlı şikayetlerim vardı. Bunları yenmek için bazı yöntemler denesem de pek başarılı olamamıştım...

  Ta ki; "Solgar vm 2000 + balık yağı hapı" ikilisini beraber kullanmaya başlayana kadar.

  Solgar vm 2000 bilindiği gibi gıda takviyesi bir multivitamin. Balık yağı ise omega 3 karşılamak için kullandım. Sonucunda bütün günü zıpkın gibi geçirmeye başladım. Solgar vm 2000'i sadace sabahları, balık yağını ise sabah akşam kullandım. Aynı zamanda insanın beyni, ufku bile açılmış oluyor. Yani bende karşılığı bu oldu. Sonuçta herkes kendi vücudunu bilecek ona göre hareket edecek, ve doktor tavsiyesinde kullanacak...

  42 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Sağlık