Öne Çıkanlar

Yoruyorum ile tartışmalara katıl, yorumunu paylaş. Kendini ifade etmenin en kolay ve en özgür yolu. Gündem belirleyen her zaman sen ol!

Discussion List

 • serkan
  2
  Kit Taşeronları artık kadroda

  Kamu İktisadi Teşebbüsleri'nin (KİT) 2019 Yılına Ait Genel Yatırım ve Finansman Programı ile ilgili Cumhurbaşkanlığı kararı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdi. Söz konusu kararda KİT'lerin personel alımlarıyla ilgili detaylar da yer aldı. Bu detaylar arasında sayıları 50 bini geçen taşeron personele de müjde çıktı.

  Böylece diğer kamu kurumlarındaki taşeron işçilerde olduğu gibi KİT'lerdeki taşeron personel de kamu görevlisi olarak kadroya geçirilecek. Kaynak

  serkan 15 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Gündem
 • Murat
  1
  Güne iyi başlama devam ettirmek için vitamin deneyimi

  Yazacaklarım kişisel deneyimlerimden ibarettir. 25-26 yaşıma gelmem rağmen sürekli bir halsizlik, isteksizlik, yorgunluk ve uykusuzluk gibi belli başlı şikayetlerim vardı. Bunları yenmek için bazı yöntemler denesem de pek başarılı olamamıştım...

  Ta ki; "Solgar vm 2000 + balık yağı hapı" ikilisini beraber kullanmaya başlayana kadar.

  Solgar vm 2000 bilindiği gibi gıda takviyesi bir multivitamin. Balık yağı ise omega 3 karşılamak için kullandım. Sonucunda bütün günü zıpkın gibi geçirmeye başladım. Solgar vm 2000'i sadace sabahları, balık yağını ise sabah akşam kullandım. Aynı zamanda insanın beyni, ufku bile açılmış oluyor. Yani bende karşılığı bu oldu. Sonuçta herkes kendi vücudunu bilecek ona göre hareket edecek, ve doktor tavsiyesinde kullanacak...

  Murat 11 görüntülenme 0 yorum Murat yazdı Sağlık
 • dmr51
  0
  Akp-Mhp İttifakı Sona Erdi

  Sayın Bahçeli'nin grup toplantısında az önce yaptığı açıklama ile resmen cumhur ittifakı sonuçlanmış görünüyor. Dolar bu ayrılığa sert tepki vermiş durumda.

  dmr51 13 görüntülenme 0 yorum dmr51 yazdı Siyaset
 • serkan
  0
  Almanya ile yakın ilişkiler artıyor

  Hükümet yıllardır sorun yaşadığı Almanya ile tekrardan yakınlık kurmaya başladı. Bunda bence en büyük etmen ise son yaşanan ekonomik sorunlar oldu. Hatta Alman Ekonomi Bakanı Alman şirketlerinin CEO’larından oluşan 80 kişilik bir heyet ve çantasında milyarlık projelerle Türkiye’ye geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Almanya ziyaretiyle başlayan ikili ilişkileri ekonomik işbirlikleri temelinde derinleştirmek için Türkiye’ye gelen Altmaier’e Siemens, Mercedes, BMW, Bosch, Krone, Thysen Krupp, EON gibi Almanya’nın mega şirketlerinin 35 CEO’sunun eşlik edeceği belirtildi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, bazı bakanlarla birlikte perşembe günü bu isimlerle bir araya gelmesi bekleniyor.

  serkan 5 görüntülenme 0 yorum serkan yazdı Ekonomi
 • Murat
  0
  Galatasaray - Schalke maçı hangi kanalda?

  Bu akşam oynanacak Galatasaray - Schalke maçı için bir dedikodu dolaşıyor. Beinsport Uefa ile iki maç için anlaştı diye ne kadar doğru bilgisi olan var mı?

  Cevaplandı ✓ Murat 19 görüntülenme 2 yorum En son Murat yorumladı Spor
 • dmr51
  0
  Dünya'dan Ay'ın tek tarafı mı görünür?

  Dünya'dan bakıldığında uydumuz olan Ay'ın aynı yüzeyinin göründüğü gibi bir bilgi var. Bu ne kadar doğru? Bilgisi olan yeşillendirsin lütfen?

  Cevaplandı ✓ dmr51 34 görüntülenme 2 yorum En son Murat yorumladı Bilim